Nem musíte nám jen věřit na slovo. 👋 Podívejte se, co říkají o nás naši milí zákazníci na Google! 🌟 Vaše názory a hodnocení jsou pro nás velmi důležité. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie s.r.o

Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polsko

4,8

Prodáváme dokonce i těm nejnáročnějším zákazníkům 😊🌟.

Zkontrolujte naše recenze na eBay - jsou vynikající! 🏆💬 Jsme hrdi na to, že naše kvalita a zákaznická podpora jsou na nejvyšší úrovni. Naše produkty splňují nejvyšší standardy, a spokojenost našich zákazníků je naším prioritou.

Jaká jsou pravidla pro vrácení zboží?

Pravidla vrácení zboží jsou upravena podle standardních předpisů Evropské unie. Je důležité si uvědomit, že právo na vrácení zboží přísluší především spotřebitelům, tedy fyzickým osobám nakupujícím pro osobní potřebu. Zde jsou obecná pravidla vrácení zboží:

  1. Právo na odstoupení od smlouvy: Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od data přijetí zboží. Toto se nazývá právem na odstoupení od smlouvy na dálku.
  2. Vrácení zboží: Informujte nás o vašem záměru vrátit produkt, použijte formulář pro vrácení a poté vraťte zboží v nepoškozeném, kompletním stavu a v původním balení, pokud je to možné.
  3. Náklady na vrácení: Vrácení je zcela zdarma. Po registraci RMA obdržíte odkaz k vytvoření objednávky a objednání kurýra. Vrácení probíhá na naše náklady.
  4. Navrácení platby: Po obdržení vráceného zboží vám vrátíme celou částku zaplacenou za zboží do 14 dnů ode dne obdržení informace o odstoupení od smlouvy. Pokud budete dodržovat kroky uvedené ve formuláři pro vrácení, vytisknete jej a přiložíte k balíku, bude tento termín pravděpodobně kratší.
  5. Výjimky: Existují určité výjimky z práva na odstoupení od smlouvy, například v případě zboží s speciálním charakterem nebo na objednávku spotřebitele (například nestandardní výrobky vyrobené podle vašich pokynů).
  6. Reklamace: Pokud je zboží vadné nebo neodpovídá smlouvě, máte právo podat reklamaci a požadovat opravu, výměnu zboží nebo vrácení peněz.
  7. Termíny a postupy: Po zaregistrování vrácení máte 14 dnů na jeho odeslání. Po uplynutí tohoto termínu můžeme odmítnout přijmout vrácení zboží.

 

 

Kategorie: Přeprava a dodání