Nem musíte nám jen věřit na slovo. 👋 Podívejte se, co říkají o nás naši milí zákazníci na Google! 🌟 Vaše názory a hodnocení jsou pro nás velmi důležité. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie s.r.o

Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polsko

4,8

Prodáváme dokonce i těm nejnáročnějším zákazníkům 😊🌟.

Zkontrolujte naše recenze na eBay - jsou vynikající! 🏆💬 Jsme hrdi na to, že naše kvalita a zákaznická podpora jsou na nejvyšší úrovni. Naše produkty splňují nejvyšší standardy, a spokojenost našich zákazníků je naším prioritou.

DOPRAVA POUZE ZA 59 KČ

Pro většinu objednávek nad 3500 Kč

ZÁRUKA BEZPEČNÉHO DORUČENÍ

Nebo 100% záruka vrácení peněz.

ZDARMA VRÁCENÍ

Pro každou objednávku, bez ohledu na cenu.

Alfa

Alfa
Nastavit sestupně

Produkty 1-28 z 1244

na stránce
  1. 24H
    -28%
    Alfa PERLA 62130 Stropní lampa 5x40W/E14 IP20
    Běžná cena 2 269,00 Kč Akční cena 1 636,98 Kč
Nastavit sestupně

Produkty 1-28 z 1244

na stránce
Kategorie Alfa nabízí širokou paletu produktů s vynikající kvalitou a designem, které jsou určeny pro různé účely. Tyto produkty lze využít například v interiéru či exteriéru, ať už se jedná o osvětlování domácnosti, kanceláří či veřejných prostranství. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé produkty, které vám poskytnou nejen dostatečné množství světla, ale také zajímavý a moderní design, je kategorie Alfa přesně to, co hledáte. Při výběru produktů z této kategorie je dobré dbát na to, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám a požadavkům, a zároveň se nehonily pouze za nízkou cenou. Výhodou produktů z kategorie Alfa je jejich široká škála dostupných stylů osvětlení, díky čemuž si každý může vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje.