Nem musíte nám jen věřit na slovo. 👋 Podívejte se, co říkají o nás naši milí zákazníci na Google! 🌟 Vaše názory a hodnocení jsou pro nás velmi důležité. 💬💜

Centrum Światła Handel i Projektowanie s.r.o

Tartakowa 15/21, 42-202 Częstochowa, Polsko

4,8

Prodáváme dokonce i těm nejnáročnějším zákazníkům 😊🌟.

Zkontrolujte naše recenze na eBay - jsou vynikající! 🏆💬 Jsme hrdi na to, že naše kvalita a zákaznická podpora jsou na nejvyšší úrovni. Naše produkty splňují nejvyšší standardy, a spokojenost našich zákazníků je naším prioritou.

DOPRAVA POUZE ZA 59 KČ

Pro většinu objednávek nad 3500 Kč

ZÁRUKA BEZPEČNÉHO DORUČENÍ

Nebo 100% záruka vrácení peněz.

ZDARMA VRÁCENÍ

Pro každou objednávku, bez ohledu na cenu.

Sollux

Sollux
Nastavit sestupně

Produkty 1-28 z 752

na stránce
  1. 24H
    -28%
    Sollux SONIA SL.0164 Nástěnná lampa 1x60W/E27
    Běžná cena 381,00 Kč Akční cena 275,05 Kč
Nastavit sestupně

Produkty 1-28 z 752

na stránce
Kategorie "Sollux" nabízí širokou škálu produktů s vynikajícím osvětlením pro vaše domovy, kanceláře a další interiéry. Sollux produkty jsou navrženy k vaší maximální spokojenosti, s důrazem na detail a funkčnost. Vyberte si mezi různými styly osvětlení, ať už hledáte moderní klasiku, nebo jemnější světlo pro relaxaci a pohodu. Při výběru produktů z této kategorie klademe důraz na kvalitu materiálů a zpracování, proto u nás najdete pouze nejlepší produkty, které vám poskytnou optimální výkon a dlouhou životnost. Naše produkty jsou vyráběny s ohledem na uživatele a snadnou montáž, takže si můžete být jisti, že zvolíte tu nejlepší volbu pro svůj interiér. Přidejte kouzlo vašemu domovu efektivním osvětlením z kategorie Sollux a užijte si krásné světlo, které vám bude dodávat energii a pohodu.